Beşiktaş İş Güvenliği

İstanbul bölgesinde iş sağlığı ve güvenliği alanında hizmet veren firmamızın merkezi Kartal İstanbul’da bulunmaktadır. İş sağlığı ve güvenliği alanında hizmet verdiğimiz bölgelerin başında Beşiktaş gelmektedir. İş sağlığı ve güvenliği hizmeti bilindiği gibi 6331 sayılı kanunla iş yerlerinde alınması zorunlu olan bir hizmet olmuştur. Kanunun getirdiği zorunlulukların başında iş yerinizin tehlike sınıfına göre iş yeri hekimi, iş güvenliği uzmanı , diğer sağlık personeli hizmeti almak ve işyerinizde iş güvenliği ile ilgili risk değerlendirmeleri yapmak, acil durum planları hazırlamak, ortam ölçümlerini yapmak, personelin eğitimlerini gerçekleştirmek, personel sağlık gözetimlerini yaptırmak gelmektedir. Beşiktaş İş Güvenliği olarak bizde bu çalışmalarda alanında uzman kadromuz ile size en iyi hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz.

Beşiktaş İş Güvenliği Hizmetleri

Firmamız alanında uzman iş güvenliği uzmanları, iş yeri hekimleri, sağlık personelleri ile iş yerinizdeki çalışanların ve işyerinizin güvenliğini sağlayarak oluşabilecek kazaları en aza indirir. Beşiktaş iş güvenliği iş yerinizdeki riskleri belirleyerek risk değerlendirmeleri, risk analizleri yapar. Beşiktaş İş Güvenliği acil durum eylem planları yapar. Uzman kadromuz iş yerinize rutin veya rastgele denetimler yaparak çalışanlarınızı iş güvenliği noktasında denetler. Şirketimizin iş yeri hekimleri işçilerinizin işe giriş muayenelerini yapar ve işçilerinizin muayenelerini sürekli olarak  olarak yeniler.

Beşiktaş İş Güvenliği Eğitimi

Beşiktaş İş Güvenliği olarak birçok konuda eğitim vermekteyiz ve eğitimlerin sonunda eğitime katılan çalışanlarınıza eğitime katılım sertifikası vermekteyiz. Firma olarak eğitimiz verdiğimiz alanların başında; Beşiktaş İş Güvenliği isg eğitimi, Beşiktaş iş güvenliği risk analizi eğitimi, Beşiktaş iş güvenliği yüksekte çalışma eğitimi, Beşiktaş İş Güvenliği hijyen eğitimi, Beşiktaş iş güvenliği ergonomi eğitimi, Beşiktaş iş güvenliği meslek hastalıklarından korunma eğitimi, Beşiktaş iş güvenliği yangın eğitimi, Beşiktaş iş güvenliği kapalı alanlarda çalışma eğitimi, Beşiktaş iş güvenliği kişisel koruyucu donanım eğitimi gelmektedir.

Firma olarak öncelikli amaçlarımız işyerinizde sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturmak, çalışanlarınızın meslek hastalıklarına yakalanma riskini en aza indirmek, işyerinizde verimli ve etkin bir çalışmanın yürütülmesine katkıda bulunmaktır.

İş Güvenliği Firması Yazımız İçin Tıklayınız.

Bayrampaşa İş Güvenliği Yazımız İçin Tıklayınız.

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram
WhatsApp chat