Yakacık İş Güvenliği

Giderek büyüyen şehrimiz İstanbul gerek hizmet gerek üretim sektörlerinde olsun Dünya’nın sayılı ticari şehirlerindendir. Her semti ayrı bir güzelliğe ve öneme sahip olan İstanbul’un gelişen semtlerinden birisi olan Yakacık, iş güvenliği hizmetlerine ihtiyaç duymaktadır. Biz de yakacık iş güvenliği olarak iş yerinizin iş güvenliği hizmetlerini karşılamaktayız.

İş güvenliği gibi hata yapma şansınızın neredeyse hiç olmadığı bir meslekte ciddi tecrübe ve yetkinliğe ihtiyaç vardır. Biz de Kartal İş Güvenliği olarak olarak teknolojik altyapımız ve uzman kadromuzla bu konuda oldukça iddialıyız.

Yakacık iş güvenliği kapsamında hizmetlerimiz:

 • İş sağlığı ve güvenliği eğitimi
 • İş sağlığı ve güvenliği danışmanlığı
 • İş sağlığı eğitimi
 • İş sağlığı ve güvenliği denetimi

Yukarıda ki belirttiğimiz konularla ilgili hizmetlerimiz ve bunların yanında birçok hizmetimiz bulunmaktadır.

İş sağlığı ve güvenliği hizmeti verdiğimiz sektörler:

 •  inşaatlar
 • berberler
 • güzellik salonları
 • atölyeler
 • ofisler
 • depolar
 • asansörcüler
 • gemiler

Bizler yukarıda belirttiğimiz iş kollarında ayda en az iki kez denetim yapıyoruz, iş yerinin  risk analizi, acil durum eylem planını hazırlıyor, iş yeri hekimlerimiz işçilerin sağlık gözetimlerini yapar ve işe uygun olmaları durumun da sağlık raporlarını onaylarlar.

Firmamızda aynı zamanda kişisel koruyucu donanım satışı da yapmaktayız. Bu konuda oldukça tecrübeli olan çözüm ortaklarımız ile birlikte iş yeriniz için gerekli olan baret, ayakkabı , gözlük, iş eldiveni, reflektörlü yelek, çelik burunlu ayakkabı, çizme, yağmurluk, paraşüt tipi emniyet kemeri, kulaklık, çene bağı, kaynakçı eldiveni, çelik burunlu bot, toz maskesi, kaynakçı yüz siperi, reflektörlü mont, gaz maskesi ve filtresi tedarik etmekteyiz ürünlerimiz için tıklayabilirsiniz.

Yakacık iş güvenliği olarak eğitimlerimizde uzman kadromuz ile birlikte çalışanlarınıza iş yerinde tehlikeli hareketlerin neler olduğunu, bunlardan kaçınmaları gerektiği eğitimi verip çalışanlarınıza iş güvenliği kültürü aşılıyoruz. Yakacık iş güvenliği olarak işe yeni başlayan çalışanlarınıza iş başı eğitimi vermekteyiz.  Çalışanlara kullandıkları makineyi nasıl kullanmaları gerektiği konusunda eğitim vermekteyiz. Yakacık iş güvenliği olarak çalışanlarınıza iş yerinde kullanılması gereken kişisel koruyucu malzemeleri, nasıl kullanacağını öğretiyoruz.

Bizler firma olarak böylesine sorumluluk gerektiren bir  yola çıkarken siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek adına harekete geçtik.

Firma olarak tehlike sınıflarına göre az tehlikeli, tehlikeli ve çok tehlikeli sınıflara hizmet vermekteyiz.

Az tehlikeli sınıflara yiyecek içecek toptancılığını, tehlikeli sınıflara  üretim atölyelerini, çok tehlikeli sınıflara inşaatları sayabiliriz örnek gösterebiliriz.

Bu yazımızda sizlere eğitim verdiğimiz sektörleri, eğitim türlerimizi, tehlike sınıflarını, hizmet verdiğimiz alanları anlattık. Daha detaylı bilgiler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram
WhatsApp chat