Göztepe İş Güvenliği

Göztepe İş Güvenliği acil durum planları;

Acil durum planları, acil durumların olumsuz etkisinden korunmak için gerekli ölçüm ve değerlendirmeleri yapar, acil durum eylem planları hazırlar. Göztepe İş Güvenliği olarak ortaya çıkabilecek acil durumları belirler ve bunların olumsuz etkilerini sınırlayıcı ve ortadan kaldırıcı tedbirler alınmasına yardımcı olur.  Bunun yanında İş güvenliği firması ; doğal afetler, yangın, terör saldırısı, sabotaj, kimyasal tehlikelere karşı iş yerindeki gerekli tedbirleri alır. Göztepe İş Güvenliği acil durum planlama ekibi oluşturur ve iş yerinde yangın söndürme ve tahliye ekibi kurar. Yangın söndürme ve tahliye ekibinde; söndürme ekibi, kurtarma ekibi, koruma ekibi, ilk yardım ekibi bulunur. Göztepe İş Güvenliği iş yerinde risk değerlendirmesi yapmaktadır. Bu aşamada işletmenin zayıf olduğu noktalar tespit edilir ve ortaya çıkabilecek böylece, riskler ortaya konulur.

Risk değerlendirme ekibi yönetmeliğe göre aşağıda ki gibidir.

İşveren veya işveren vekili

İş yerinin iş güvenliği uzmanı ve iş yeri hekimi

İş yerinde ki çalışan temsilcileri

İş yerinde ki destek elemanları

İş yerinde ki bütün birimleri temsil edecek şekilde belirlenen ve iş yerinde ki tüm riskler hakkında bilgi sahibi çalışanlar.

Bununla birlikte, Olası acil durumlar sıralaması; yangın, deprem, sel/su baskını, yoğun kar yağışı, toplu gıda zehirlenmesi, fırtına, heyelan, kimyasal madde kazaları, parlayıcı ve patlayıcı madde kazaları, radyasyon kazası, anarşik olaylar, iletişim sisteminin çökmesi,bilgisayar sisteminin çökmesi, ana müşteri veya tedarikçinin kaybedilmesi, büyük üretim arızaları, enerji kesilmesi, sabotaj, iş kazası, trafik kazası, salgın hastalık, seferberlik hali.

Bununla beraber, Acil durum unsurları; iş güvenliği uzmanı sevk ve idareyi sağlar  haberleşmeyi sağlar , can güvenliğini sağlar,  tesis güvenliğini sağlar, toplumsal yardımlaşmayı destekler , bakım ve onarım yapılması için rapor verir, lojistik destek sağlanması için rapor verir.

Firmamız eğitim verirken aşağıdaki sorulara göre plan yapar.

Eğitimi kim verecek?

Kimler eğitilecek?

Hangi tür eğitim verilecek?

Eğitim nerede yapılacak?

Eğitim nasıl ölçülecek?

İş Güvenliği Hizmeti İçin Tıklayınız.

Kartal İş Güvenliği

Bununla beraber, Diğer konular da ki yazılarımıza ulaşmak için blog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İletişi bilgilerimiz

05358109181

Kordonboyu Mahallesi Hamam Sokak No: 9 Kartal İstanbul

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram
WhatsApp chat