Beşiktaş İş Güvenliği

İstanbul bölgesinde iş sağlığı ve güvenliği alanında hizmet veren firmamızın merkezi Kartal İstanbul’da bulunmaktadır. İş sağlığı ve güvenliği alanında hizmet verdiğimiz bölgelerin başında Beşiktaş gelmektedir. İş sağlığı ve güvenliği hizmeti bilindiği gibi 6331 sayılı kanunla iş yerlerinde alınması zorunlu olan bir hizmet olmuştur. Kanunun getirdiği zorunlulukların başında iş yerinizin tehlike sınıfına göre iş yeri hekimi, iş güvenliği uzmanı , diğer sağlık personeli hizmeti almak ve iş yerinizde iş güvenliği ile ilgili risk değerlendirmeleri yapmak, acil durum planları hazırlamak, ortam ölçümlerini yapmak, personelin eğitimlerini gerçekleştirmek, personel sağlık gözetimlerini yaptırmak gelmektedir.  Bununla beraber bizde firma olarak bizde bu çalışmalarda alanında uzman kadromuz ile size en iyi hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz.

Beşiktaş İş Güvenliği Hizmetleri

Şirketimiz alanında uzman iş güvenliği uzmanları, iş yeri hekimleri, sağlık personelleri ile iş yerinizdeki çalışanların ve iş yerinizin güvenliğini sağlayarak oluşabilecek kazaları en aza indirir. Bununla birlikte Beşiktaş iş güvenliği iş yerinizdeki riskleri belirleyerek risk değerlendirmeleri, risk analizleri ve acil durum eylem planları çalışmaları yapar. Uzman kadromuz iş yerinize rutin veya rastgele denetimler yaparak çalışanlarınızı iş güvenliği noktasında denetler. Bunun yanında Şirketimizin iş yeri hekimleri işçilerinizin işe giriş muayenelerini yapar ve işçilerinizin muayenelerini sürekli olarak  olarak yeniler.

Beşiktaş İş Güvenliği Eğitimi

Beşiktaş İş Güvenliği olarak birçok konuda eğitim vermekteyiz ve eğitimlerin sonunda eğitime katılan çalışanlarınıza eğitime katılım sertifikası vermekteyiz. Bununla birlikte firma olarak eğitim verdiğimiz alanların başında;  İş Güvenliği  eğitimi,  risk analizi eğitimi,  yüksekte çalışma eğitimi,  hijyen eğitimi,  ergonomi eğitimi,  meslek hastalıklarından korunma eğitimi, yangın eğitimi,  kapalı alanlarda çalışma eğitimi,  kişisel koruyucu donanım eğitimi gelmektedir.

Firma olarak öncelikli amaçlarımız iş yerinizde sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturmak, çalışanlarınızın meslek hastalıklarına yakalanma riskini en aza indirmek, iş yerinizde verimli ve etkin bir çalışmanın yürütülmesine katkıda bulunmaktır.

İletişim Bilgilerimiz

Adres: Kordonboyu Mahallesi Hamam Sokak No: 9 Kartal İstanbul

Telefon: 05358109181

İş Güvenliği Firması Yazımız İçin Tıklayınız.

Bayrampaşa İş Güvenliği Yazımız İçin Tıklayınız.

Diğer konularla ilgili yazılarımız için blog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram
WhatsApp chat