Soğanlık İş Güvenliği

Firmalar içinde; çalışanların güvenliğinin sağlanması, üretimin korunması, çalışma ortamının güvenliğinin sağlanması gibi nedenlerden ötürü iş sağlığı ve güvenliği hizmeti 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile birlikte devlet tarafından alınması zorunlu olan bir hizmet haline getirilmiştir. Soğanlık İş Güvenliği başlığı altında yazdığımız bu yazımızda sizlere iş sağlığı ve işçi güvenliği ile ilgili genel bilgilerden kısaca bahsedeceğiz.

İş Güvenliğinin Amacı

Soğanlık İş Güvenliği bu konuda genel ve öncelikli olarak işçilerin sağlığının korunmasını, iş ortamının güvenliğinin sağlanmasını, iş akışının sekteye uğramamasını, üretim verimliliğinin artırılmasını hizmet verdiği firmalarda amaç haline getirmiştir.

Çalışma Prensiplerimiz

Soğanlık İş Güvenliği olarak prensiplerimizin başında; müşteri memnuniyeti, müşteri bilgilerinin gizliliği, hizmet süresine riayet etmek, kaliteli hizmet vermek, sürekli gelişim içerisinde olmak, öğrenen örgüt olmak, yeniliklere açık olmak, çevrenin korunmasına katkıda bulunmak konuları gelmektedir.

Çalışmalarımız

Firmamız Kartal İş Güvenliği olarak bu yazımızda Soğanlık İş Güvenliği başlığını kullandık. Firma olarak İstanbul içinde birçok semte hizmet vermekteyiz. Bununla birlikte bizim en önemli farkımız; sizlerin bize 7 gün 24 saat ulaşabilme olanağınızdır. Firmanız için atanan iş güvenliği uzmanı sizin özel personeliniz olur ve konuyla alakalı her şeyle birebir ilgileniyor.

Firma olarak yaptığımız çalışmalar aşağıdaki gibidir;

  • İş sağlığı ve güvenliği danışmanlığı
  • Mobil sağlık hizmetleri
  • Kişisel koruyucu donanım temini

Sektörel yazılarımızdan Soğanlık İş Güvenliği yazısının dışında Karagümrük iş güvenliği yazımızı okumak için linke tıklayabilirsiniz.

Nasıl İş Güvenliği Uzmanı olunur?

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun kişilerin iş sağlığı ve güvenliği kursuna giderek veya bu alanda yüksek lisans yaparak düzenlenen iş sağlığı ve güvenliği uzmanlığı sınavına girmeye hak kazanırlar. Sınavda başarılı olmaları halinde ise bakanlık tarafından yetkilendirilmiş iş güvenliği uzmanı olurlar.

Bizim ile ulaşım sağlamak için 05330253754 ve 05358109181 numaralarından veya infio@kartalisg.com mail adresinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

İnsan Kaynakları

Firmamız bünyesinde çalışmak isteyenlerin özgeçmişlerini info@kartalisg.com adresine göndermeleri rica olunur. Firma olarak doğru pozisyona doğru adayı çalıştırmak konusuna önem vermekte ve çalışanlarımıza yetkinliklerini ve becerilerini geliştirme konusunda onlara destek vermekteyiz.

WhatsApp chat