Samandıra İş Güvenliği

Bu yazımızda iş sağlığı ve güvenliği hakkında kısa bilgilere yer vereceğiz ve bu konuda Samandıra İş Güvenliği olarak faaliyetlerimizden kısaca bahsedeceğiz.

İş Sağlığı Ve Güvenliği   

Bu konu hakkında uygulamalar ülkemizde resmi olarak 2012 yılında çıkarılan 6331 sayılı kanun ile kamu ve özel ayrımı yapmadan tüm işletmelerde uygulanmaya konulmuştur. Her işletme işletmelerin tehlike sınıfı listesine göre az tehlikeli, tehlikeli veya çok tehlikeli sınıfta yer alır ve iş sağlığı ve güvenliği uygulamaları bu sınıflara göre farklılık gösterir. Bu konuyla ilgili detaylara daha önceki yazılarımızda belirtmiş olduğumuzdan Samandıra İş Güvenliği yazımızda bu konuyla ilgili detaylara girmiyoruz.

Çalışmalarımız

Samandıra İş Güvenliği olarak iş sağlığı ve güvenliği ile alakalı birçok konuda hizmet vermekle beraber genel olarak verdiğimiz hizmetler aşağıdaki gibidir;

  • İş güvenliği eğitimleri
  • İş sağlığı eğitimleri
  • Risk analizi çalışmaları
  • Acil durum planı hazırlama
  • İşçilerin sağlık taramalarının yapılması
  • Ortam ölçümleri
  • İş güvenliği denetimleri
  • İş güvenliği ve işçi sağlığı danışmanlığı
  • Kişisel koruyucu donanım tedariki

Misyonomuz

Çalışmalarımızı yaparken işletmelere yüksek kalitede hizmet sunmayı, iş güvenliği sektöründe istihdam sağlamayı, ülkemize en yüksek faydayı sağlamayı misyonumuz olarak belirledik.

Vizyonumuz

Ülke genelinde ve uluslararası platformda tanınan ve alanının en iyi firması olmak Samandıra İş Güvenliği çalışmalarını yaparken edindiğimiz vizyondur.

Etik Değerlerimiz

Mümkün olan en iyi kalitede hizmeti müşterilerimize sunarak onları memnun etmek için doğruluktan şaşmamak, daima dürüst olmak, müşteri bilgilerini korumak Samandıra İş Güvenliği çalışmaları içerisinde etik değerlerimizdir.

Nace Kodu Nedir?

Altı haneli faaliyet kodu olarak da bilinen nace kodu iş yerlerini çalışma faaliyetlerine göre sınıflandıran tehlike sınıflarını belirleyen sistemdir. Nace kodu işletmenizin tehlike sınıfını bilmenizi sağlar bu sayede iş güvenliği çalışmalarını hangi tehlike sınıfına göre yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Nace kodunuzu öğrenmek için İstanbul Ticaret Odasının web sitesini kullanabilirsiniz.

Maltepe İş Güvenliği yazımızı okumak için linke tıklayınız. Firmamızdan iş sağlığı ve güvenliği hizmeti teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca Kurumsal İş Güvenliği Eğitimi için yazımızı okuyabilir ve kurumsal iş güvenliği eğitimleriniz içinde teklif alabilirsiniz.

WhatsApp chat