Kartal İş Güvenliği

Kartal İş Güvenliği; başta ulusal olmak üzere uluslararası İSG hükümlerine de uyumlu olarak, kurum kültürümüz ve etik ilkelerimizden ödün vermeden ülkemizin en saygın kuruluşlarından biri olma amacındadır.

Kartal İş Sağlığı Güvenliği şirketi; özellikle İSG konusunda güçlü deneyim ve bilgi birikimine sahip yöneticileri öncülüğünde kurulmuştur. Saygın teknik uzman kadrosu ile ülkemizde yıllardır süre gelen İSG konusundaki sıkıntıların farkında olarak sanayi ve hizmet sektöründe İSG bilincinin yayılmasına yardımcı olmayı görev olarak benimsemiş ve bu doğrultuda küresel dünyada ülkemizin hak ettiği yeri alabilmesi için çalışmalarını özenle sürdürmektedir.

Kartal İş Güvenliği firma olarak, kuruluşundan bu yana sektörlerinde lider firmalarla birlikte, insani ve maddi kayıpları azaltacak , iş ve uygulanan yönetim sistemlerinin verimliliğini artıran, işletmenin performansına ve çalışanların kişisel gelişim, sağlık ve güvenlik kültürüne katkı sağlayacak eğitim projeleri yürütmektedir.

Tüm bunlara ek olarak Kartal İş Güvenliği, yetişmiş insan gücüyle iş dünyasının her alanında fayda sağlayacak programlar geliştirmek, uygulamak, sürekli iyileştirmek ve değer sağlamak üzere yola çıkmıştır.

Kartal İş Güvenliğinin temel faaliyet alanı, İşletmelerin İş Sağlığı Ve Güvenliği alanındaki tüm taleplerine karşılamak, acil durum yönetimi, eğitim programları tasarlayıp, uygulamak ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Ayrıca; İş Sağlığı alanında sağlık hizmetleri, çözüm ortaklarımızla birlikte mobil sağlık aracı ile işletmelerin kapsamında, çalışanların işyerinden ayrılmalarına ve işgücü kaybına sebep olmadan yapılmaktadır.

Kartal İş Güvenliği markamız, iş Güvenliği alanında tüm periyodik kontrol hizmetlerini teknik uzmanları vasıtasıyla gerçekleştirmekte ve ilgili raporlar işyerlerine sunulmaktadır.

Kartal İş Güvenliği tüm faaliyetlerini kendi alanlarında uzman ve saha deneyimlerine sahip her branştan Mühendis kadrosu, teknik kontrol uzmanları, İSG uzmanı, Hekim ve Sağlık Memurlarından oluşan kadrosu ile sürdürmektedir.

Amacımız

Kartal İş Güvenliği olarak amacımız; hızla değişen ve her gün biraz daha küçülerek sınır tanımaz bir rekabet ortamı yaratan endüstriyel dünyamızda;

Kazasız, sağlıklı, güvenli ve yaşanılır bir çalışma ortamı oluşturarak,

İş sağlığı ve güvenliği ile çevre sorunları nedeniyle ortaya çıkan kayıpları önleyerek,

Yasaların gerektirdiği uygulamaları tam ve eksiksiz gerçekleştirerek,

Kazançlarınızı artırmak,

Verimliğinizi geliştirmek,

Çalışanların moral ve isteklendirmesini (motivasyonunu) yükseltmek.

Vizyonumuz

Tüm İş Sağlığı ve Güvenliği süreçlerinde bilgi ,deneyim ve güvenilirliğini kanıtlamış bir çözüm ortağı olarak gelişimine devam etmektir.

Değerlerimiz:

  • Güvenilirlik ve Topluma Duyarlılık

  • İnsana saygı

  • Dürüstlük

  • Müşteri Odaklılık

  • Yaratıcılık ve Yenilikçilik

  • Dinamiklik

Sektörel yazılarımız devam ediyor. Maltepe İş Güvenliği Yazımıza linkten ulaşabilirsiniz.

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram
WhatsApp chat