Tuzla İş Güvenliği

Bu yazımızda, iş sağlığı ve güvenliği alanın da başta eğitim ve danışmanlık hizmetleri olmak üzere iş güvenliği malzemeleri satışı, mobil sağlık hizmetleri alanındaki hizmetlerimizden  Tuzla İş Güvenliği çerçevesinde kısaca bahsedeceğiz.

Tuzla İş Güvenliği 

İş Güvenliği kanun gereği işletmelerin zorunlu olarak alması gereken hizmetlerin başında gelmektedir. Tuzla İş Güvenliği, işletmeniz için bir hayat sigortası kapsamındadır. Firmamızın, sizler için bu konuda yaptığı çalışmalar aşağıdaki gibidir.

İş Güvenliği Çalışmalarımız

  • Tüm periyodik kontrol hizmetlerini uzman kadrosu ile gerçekleştirmek. Sonuçta uygun işte, uygun işçi çalışabilmektedir
  • Alanında uzman olan bakanlıkça yetkilendirilmiş personel görevlendirmesi yapmak. Bunun sonucunda minimum hata payı bulunmakta
  • Acil durum yönetimi,eğitim programları,risk analizi danışmanlık hizmetleri sunmak.
  • Kazasız, güvenilir, yaşanılır bir çalışma ortamı sunmak.
  • Firmanızın kazançlarını ve verimliliğini artırmak. Sonuç olarak karınız artmaktadır.
  • Çalışanlarınızın karşılaşabilecekleri iş kazası ve meslek hastalıklarının önüne geçmek, moral ve motivasyonlarını yükseltmek için eğitimler vermek.
  • İşçinin ve iş yerinin korunmasına dair çalışmalar yapmaktadır. Neticede iş kazaları ve meslek hastalıkları azalmaktadır.

Şirketimiz ,yetişmiş insan gücüyle sosyal sorumluluk projelerine de önem vermektedir.

İş Güvenliği Malzemeleri Satışı

Çalışanların, çalışmalarını daha güvenilir bir şekilde yapmalarının sağlanması için kişisel koruyucu donanım kullanmaları çoğunlukla gerekli hale gelmektedir. Bu kapsamda bizlerde sizlerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda CE belgeli iş güvenliği malzemeleri konusunda satış yapmaya başlamış bulunmaktayız. Bu kapsamda satışta olan malzemelerimiz; baret, iş ayakkabısı, emniyet kemeri, yaşam halatı gibi malzemelerdir. Tuzla iş güvenliği ürünlerimize http://kartalisg.com/urunlerimiz/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Tuzla İş Güvenliği,uzaman kadrosuyla beraber sürekli iyileştirme ve değer katma prensibini benimsemiştir. Çünkü insan sağlığı bizim için herşeyden önemlidir.

Mobil Sağlık Hizmetleri

Çalışanlarınızın işe uygun olup olmadıklarının denetlenmesi, sağlık durumlarında bir değişim olup olmadığının görülmesi için çalışanlarınızın yasada belirtilen sürelerle periyodik olarak sağlık taramalarına girmeleri gerekmektedir. u ihtiyacınız doğrultusunda çözüm ortaklarımızla birlikte sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Firmamız, alanında kendini kanıtlamış başarılı çözüm ortaklarıyla beraber gelişimine devam etmekte. Sonuç olarak sizlere daha iyi hizmet vermek için sürekli gelişim içinde bulunmaktadır.

Hakkımızda 

Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin her tarafına hizmet vermekteyiz.

Tuzla İş Güvenliği olarak değerlerimiz,güvenilirlik,dürüstlük,müşteri odaklılık,dinamiklik,topluma duyarlılık.

Uygulanan insan kaynakları programı ile sektöre alanın da tecrübeli iş gücü istihdamı kazandırmayı hedeflemekteyiz.

Firma olarak iş sağlığı ve güvenliği alanında ki tüm sorularınıza cevap vermekteyiz.

Doğru Hizmet Nasıl Alınır

İşletmenizin iş güvenliği alanında doğru hizmet almasını istiyorsanız göz önünde bulundurmanız gerekenlerin başında çalışacağınız iş güvenliği uzmanlarının tecrübeli ve alanında yetkin olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Sektörel yazılarımızdan Göztepe İş Güvenliği yazısını okumak için tıklayınız.

İş Güvenliği Hizmeti İçin Tıklayınız.

WhatsApp chat