İş Güvenliği Danışmanlığı

İş güvenliği danışmanlığı meslek hastalıklarının artması, iş kazalarının artması nedenlerinden ötürü iş güvenliği yasalarının ve tedbirlerinin arttırılması ile önemli bir kavram haline gelmiştir. Bu hizmet şirketiniz için özel olarak yapılan danışmanlığı, yangın eğitimini, risk analizini, personel eğitimlerini, acil durum eylem planları gibi hizmetleri kapsamaktadır. Sonuç olarak, sizde şirketiniz için iş güvenliği konusunda danışmanlık alarak şirketinizde ki iş güvenliği ile ilgili bütün konularda eksiksiz ve kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Esas olarak şirketiniz için özel olarak belirlenmiş iş güvenliği uzmanından iş güvenliği ile ilgili her konuda gerekli desteği almanızı sağlamayı amaçlar. Sonuç olarak, bizlerde 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanununun getirdiği yükümlükleri sizlerle beraber yürütmek için iş güvenliği danışmanlığı hizmetleri vermekteyiz. Hizmetlerimiz aşağıda sıralanmıştır.

İş Güvenliği Danışmanlığı Hizmetlerimiz

  • İş güvenliği uzmanı ve iş yeri hekimi görevlendirme
  • Firma olarak denetimler ver araştırmalar yapmak
  • Acil durum eylem planı, risk analizi ve eğitim çalışmaları hazırlamak

Hizmetlerimizin temel prensibi sıfır kaza, en az risk düzeyi üzerine kurulmuş bir sistem inşa etmektir. İş güvenliği alanın da danışmanlık vererek şirketinizdeki riskleri en aza indirip güvenli bir çalışma ortamı oluşturur, şirketinizin etkililiği ve verimliliği artar. Bununla beraber, İş güvenliği danışmanlığının şirketinize sağladığı kolaylıkların başında sınırsız bilgi desteği, profesyonel destek ve danışmanınıza her zaman ulaşma imkanı olmasıdır.  İş güvenliği alanın da aldığınız danışmanlık hizmetlerinin maliyetli olduğunu düşünüyorsanız, iş güvenliği danışmanlığı ile iş yerinizde sabit zamanlı iş güvenliği uzmanı, iş yeri hekimi, diğer sağlık personeli çalıştırdığınız zamanki maliyeti kıyasladığınız zaman iş güvenliği danışmanlığı hizmetlerinin ne kadar uygun olduğunu göreceksiniz.

Sizlerde bu konuda hizmetleriyle ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Ayrıca, iş güvenliği firması yazımıza ulaşmak için bağlantıya tıklayabilirsiz.

Bu alanda hizmet veren firmamız 2017 yılında alanında tecrübeli kadromuzla beraber İstanbul’un Kartal ilçesinde kurulmuştur.

İstanbul ve çevre illere hizmetlerimiz devam etmektedir. Bununla beraber, bize sayfamızda ki iletişim bilgilerinden ulaşabilir ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiler ve teklifler alabilirsiniz. Sağlıklı ve kazasız günler geçirmeniz dileğiyle.

Kartal İş Güvenliği

WhatsApp chat