Maltepe İş Güvenliği

Maltepe İş güvenliği; İş güvenliği, mobil sağlık hizmetleri ve iş güvenliği malzemeleri tedariki konusunda Türkiye’nin önde gelen firmalarındandır.

Firmamız teknik ve uzman kadrosuyla İSG alanında ki tüm hizmetleri kapsayacak şekilde yapılandırılmıştır.

Maltepe iş güvenliği öğrenen örgüt prensibiyle sürekli gelişimi esas almış bu prensiple değişen iş dünyasına göre programlar geliştirmek ve iyileşmeler yapmak üzere yola çıkmıştır. Bu nedenle çalışanları ile birlikte sürekli ilerleme içerisindedir.

Şirketimizin temel faaliyetleri, İSG alanında ki tüm faaliyetleri karşılamak acil durum yönetimi risk analizleri eğitim programları tasarlamak ve uygulamak danışmanlık hizmetleri vermek

Firmamız aynı zamanda mobil sağlık hizmetleriyle işçilerin tüm periyodik sağlık muayenelerini yapmaktadır. Bu nedenle çalışanlarınızın sağlık taramaları süreci doğru ve etkin bir biçimde yürütülmektedir.

Maltepe iş güvenliği kişisel koruyucu donanım iş güvenliği malzemeleri satışı konusunda da çözüm ortaklarıyla beraber hizmet vermektedir. Çünkü kişisel koruyucu donanımlar iş güvenliği açısından büyük bir öneme sahiptir.

Çevre ölçümleri alanında da çözüm ortaklarıyla beraber hizmet vermektedir. Çevre ölçümlerinin önemi ile ilgili yazımıza blog sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Sonuçta iş yerinizin yasal olarak zorunlu olan ölçüm çalışmalarına da katkıda bulunmaktayız.

Firmamız sektörlerinde lider firmalarla birlikte,insani ve maddi kayıpları en aza indirmeyi hedef almıştır,iş ve yönetim sistemlerinin verimliliğini artıran, işletmenin ve çalışanların performansını artıran,çalışanların kişisel gelişimlerine katkı sağlayan eğitim hizmetleri vermektedir. Sonuç olarak işletmenizi etkinliği ve verimliliği artmaktadır.

İş Güvenliği Kapsamında Amacımız:

Hızla değişen ve rekabetin arttığı iş dünyasında;

İş yerinizde ki kazaları önlemek

Verimliliği artırmak

Kazançları artırmak

İşçilerin moralini ve motivasyonunu artırmak

Kayıpları minimize etmek

Maltepe iş güvenliği hizmetlerimiz;

İş yeri hekimi hizmeti

İsg uzmanı hizmeti

İş sağlığı ve güvenliği eğitimi

Risk analizi

Acil durum eylem planlaması

Mobil sağlık hizmetleri

İş güvenliği malzemeleri satışı

Değerlerimiz;

Güvenilirlik

Topluma duyarlılık

Dürüstlük

Müşteri odaklılık

Yenilikçilik

Dinamiklik,

Vizyonumuz;

Maltepe iş güvenliği tüm iş güvenliği alanlarında ulusal ve uluslar arası boyutta kanıtlanmış bir çözüm ortağı olmak için gelişimine devam etmektedir. Bu nedenle

Hizmet verdiğimiz bölgelerimizle ilgili yazılarımız devam edecektir. Kartal İş Güvenliği yazımıza linkten ulaşabilirsiniz. Ayrıca blog yazılarımızı takip ederek sektörle alakalı güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak sitemizdeki sosyal medya linklerinden Kartal İSG firmamızın Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube hesaplarımıza erişim sağlayabilirsiniz.

İş Güvenliği Hizmeti İçin Tıklayınız.

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram
WhatsApp chat