Pendik İş Güvenliği

Yine bu yazımızda İstanbul’un önemli semtlerinden biri olan Pendik bölgesinde verdiğimiz hizmetlerden kısaca bahsedeceğiz. Öncelikle sizlere  firmamız hakkında biraz bilgi vermek istiyoruz. Firmamız Kartal İş Güvenliği 2017 yılında uzman ve deneyimli kadromuzla birlikte kurduğumuz, merkezi Kartal’da olan iş sağlığı ve güvenliği alanında hizmet veren bir firmadır. Firmamız Pendik iş güvenliği alanında da siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya devam etmektedir. Gelin birlikte bu alanda neler yaptığımızı birlikte inceleyelim.

Pendik İş Güvenliği Ne Yapar?

Firmamız, iş sağlığı ve güvenliği alanında hizmet veren bir oluşumdur. Bu alanda verilen hizmetler ise aşağıda sıralandığı gibidir.

 • Pendik İş Güvenliği; işletmeniz için acil durum eylem planları, risk analizleri, iş güvenliği eğitim programları yapmakta sonuç olarak yasal süreç doğru şekilde yönetilmektedir.
 • Kadromuz iş yeri hekimi ve iş güvenliği uzmanı,diğer sağlık personeli ihtiyacınızı karşılamaktadır. Bu personeller Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede doğru hizmeti, alanında uzman kişiler tarafından karşıyabilmektesiniz.
 • Pendik İş Güvenliği; mobil sağlık hizmetleri ile işçilerin periyodik muayenelerini yapmaktadır. Bu sayede işçilerin çalışma süresi boyunca sağlık durumları izlenebilmektedir.
 • Şirketmiz işçilerin işe giriş muayenelerini yapmaktadır. Sonuç olarak muayeneler sayesinde işe alınan işçilerin işe uygun olup olmadıkları uzman ve deneyimli iş yeri hekimlerimiz tarafından değerlendirilmektedir.
 • Çalışanlarımız; iş sağlığı ve güvenliğini tam olarak sağlayabilmek için iş ortamında oluşabilecek bütün tehlikeleri minimize etmektedir.
 • Pendik İş Güvenliği; iş güvenliği hizmetleri vererek hem işçiyi hem de işletmeyi korumaktadır. Çünkü işçinin korunması üretimin korunması ile paralellik göstermekte.
 • Pendik İş Güvenliği; iş ortamının standartlara uygun hale getirterek işçiler de oluşabilecek meslek hastalıklarını önlemeyi amaçlamaktadır.
 • Firmamızın amacı işçilerinizi iş kazalarından ve meslek hastalıklarından korumak,işletmenizin verimliliğini artırmak,gerekli önlem ve tedbirleri almaktadır. Bu sayede işçileriniz daha sağlıklı olur, daha iyi performans gösterir bunun yanında işletmenizin verimliliği artar.
 • Pendik İş Güvenliği; iş kazalarını önlemek adına işçileri bu konuda bilgilendirip eğitimler vermektedir. Verilen bu eğitimler sayesinde iş kazaları azalmakta, ortaya çıkabilecek hem manevi hem maddi olan sizleri, çalışanlarınızı ve işletmenizi etkileyen doğrudan ve dolaylı olan bütün zararlar önlenecektir.
 • Uygun çalışma ortamı sağlamak,çalışma ortamının olumsuzluklarından işçileri korumak,iş ve işçi arasında ki uyumu sağlamak,riskleri en aza indirmek,maddi ve manevi kayıpları önlemeyi hedeflemektir.

Firmamızın Değerleri

 • Kaliteden ödün vermemek
 • Güvenilirlikten, doğruluktan, dürüstlükten  şaşmamak
 • Müşteri istek ve ihtiyaçlarını doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişiyle karşılamak
 • İnsana, topluma, bütün canlılara, çevreye karşı duyarlı olmak

Firmamız faaliyetleri 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği ile yasal temele dayanmaktadır.İş güvenliği hizmeti alınmaması durumunda yasal cezaların yanın da aniden ortaya çıkabilecek riskler ve tehlikeler vardır firma olarak bu olası riskleri ve tedbirleri önlemekte ve yasal sorumluluğu yerine getirmenizi sağlamaktayız. Aynı zamanda Gebze İş Güvenliği hizmeti de sunmaktayız. Unutulmamalıdır ki iş sağlığı ve güvenliği ihmale gelmez. Bu konu üzerinde ciddiyetle çalışmalı ve bu işi profesyonel ellere bırakmalısınız. İş güvenliği hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz veya aşağıdaki linkten iş güvenliği hizmeti teklifi alabilirsiniz. Firmamız tarafından atanan iş güvenliği uzmanı ve iş yeri hekimlerimize dilediğiniz anda rahatça ulaşabilirsiniz.

İş Güvenliği Hizmeti İçin Tıklayınız.

WhatsApp chat