Küçükyalı İş Güvenliği

Küçükyalı İş Güvenliği yazımızda sizlere iş sağlığı ve güvenliği alanında verdiğimiz hizmetlerden bahsedeceğiz. Bu alanda verdiğimiz hizmetlerin başında isg danışmanlığı, iş güvenliği uzmanı hizmeti, iş yeri hekimi hizmeti, yüksekte çalışma eğitimi, hijyen eğitimi ve temel iş sağlığı ve güvenliği eğitimi gelmektedir.

Küçükyalı İş Hijyeni

İş sağlığı ve güvenliği alanında en önemli konulardan biri olan hijyen eğitimi kısaca çalışanların kendilerini ve çevrelerini korumak amacıyla uygulayacakları temizlik önlemlerini kapsamaktadır. Gıda ile ilgili işler, berberler, hamam ,sauna, su üretimi yapılan yerler ve oteller hijyen eğitimi alması gereken yerlerin başında gelmektedir.

Hijyen eğitimi yönetmeliğine göre eğitimler 8 saattir. Milli Eğitim Bakanlığının yetkilendirdiği kurumlar tarafından verilmektedir. Bu konuda verilen başlıca eğitimler aşağıda ki gibidir.

  • Tuvalet temizliği ve kullanımı
  • Kişisel hijyen eğitimi
  • El yıkama ve kurulama
  • Maske, bone, önlük, kişisel koruyucu giysi kullanımı
  • Hastalıklar ve korunma ilkeleri

Küçükyalı Yüksekte Çalışma

Yüksekte çalışma eğitimi Küçükyalı İş Güvenliği eğitim konularının başında gelmektedir. Eğitim saati 8 saattir. Alanında uzman iş güvenliği uzmanları tarafından verilmektedir. Bu konuyla ilgili detaylara https://kartalisg.com/2018/06/04/yuksekte-calisma-egitimi/ linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Küçükyalı İş Güvenliği Eğitimi

Küçükyalı İş Güvenliği temel isg eğitimi kapsamında çalışanlara tehlike sınıflarına göre az tehlikeli sınıfta 8 saat tehlikeli sınıfta 12 saat çok tehlikeli sınıfta yer alan iş yerlerinde ise 16 saat olarak verilmektedir. Bununla beraber eğitimler az tehlikeli sınıfta yer alan işletmelerde 3 yılda bir tehlikeli sınıfta yer alan işletmelerde 2 yılda bir ve çok tehlikeli sınıfta yer alan işletmelerde yılda bir yenilenir. Eğitimler iş güvenliği uzmanlarımız tarafından pratik ve teorik olarak verilmektedir.

İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili teklif almak için anasayfamız da bulunan teklif al butonuna tıklayıp formu doldurabilir veya iletişim bölümünde yer alan numaralardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Küçükyalı İş Güvenliği alanında uzman ve tecrübeli iş güvenliği uzmanları,iş yeri hekimleri ve diğer sağlık personelleri ile çalışmaktadır.

Eğitimler dışında rutin olarak saha denetimleri yapılmakta işveren ve işçiler bilgilendirilmektedir. Aynı zamanda firmamı siz değerli müşterilerimizle yedi gün yirmi dört saat boyunca iletişim halinde olabilmektedir.

İş sağlığı ve güvenliği sorumlulukları hakkındaki yazımıza https://kartalisg.com/2017/10/08/sagli-ve-guvenligin-de-toplumsal-sorumluluk-2/ linkten ulaşabilirsiniz.

WhatsApp chat